Podręczniki bukmacherskie – warto czy nie?

Bukmacherka to, rzecz jasna, dla wielu osób pasjonujące hobby. Prawda jest jednak taka, że – przynajmniej na pierwszy rzut oka – bardzo wiele sprowadza się tu do zwykłego szczęścia. Czy zatem w takim razie jest sens kupowania poradników przeznaczonych dla graczy? A może są one całkowicie bezużyteczne? 

Jakie treści przekazują podręczniki bukmacherskie?

Podręczniki bukmacherskie w większości przypadkach, jak sama nazwa wskazuje, przygotowane zostały z myślach o początkujących i średniozaawansowanych graczach. Mają one sprawić, że zrozumienie zasad, jakimi rządzą się zakłady bukmacherskie stanie się prostsze. Na rynku znajduje się również kilka propozycji przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych graczy – takich, którzy bukmacherki już trochę “liznęli” i szukają sposobu, by zwiększyć swoje zarobki.

Ale co tak naprawdę możemy znaleźć w podręcznikach bukmacherskich?

Przede wszystkim – umożliwiają one zapoznanie się z systemami bukmacherskimi, rządzącymi regułami całej gry. W zależności od tego, na jaką pozycję się zdecydowaliśmy, zapoznamy się z podstawowymi regułami, tymi przeznaczonymi dla bardziej doświadczonych graczy, jak i tymi całkowicie eksperckimi. Znajdziemy w nich również strategie i wskazówki dotyczące m.in tego, jak poprawnie interpretować kursy, jak przewidywać ich zmiany i nie tylko. Wreszcie, prezentują one naukowe (matematyczne) podejście do tak, zdawałoby się, losowych gier jak zakłady bukmacherskie. Zainteresować one mogą więc nie tylko graczy, ale i studentów, czy po prostu osoby interesujące się zagadnieniami matematycznymi. 

Czy opłaca się kupować podręczniki bukmacherskie?

Czy treści znajdujące się w podręcznikach bukmacherskich znajdziemy w internecie?… Tak – ale tylko częściowo. Część strategii jest na tyle prosta, że informacje o nich i przykłady ich zastosowania znajdziemy na praktycznie każdej stronie tematycznej o bukmacherce. Dużą wiedzę na temat podstawowych strategii chętnie dostarczają nawet sami bukmacherzy – robi to na przykład Betfan. Pamiętajmy jednak, że zakłady bukmacherskie mają o wiele bardziej skomplikowane zasady, niż nam się to na pierwszy rzut oka wydaje. Co za tym idzie, te podstawowe systemy i strategie gry cechują się zatem mocno ograniczoną skutecznością.

Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule artykułu, mówimy – tak, zdecydowanie. Aby mieć szansę wygrać z bukmacherem nie wystarczy bowiem jedynie grać – trzeba jeszcze mieć odpowiednią wiedzę, jak to robić. Opracować i korzystać z o wiele skuteczniejszych systemów, niż te ogólnodostępne. Ale takiej wiedzy już raczej nikt nam za darmo nie przekaże – zwłaszcza, że korzystając z niej w odpowiedni sposób podczas gdy, sami możemy ją “spieniężyć”. Podręczniki bukmacherki to inwestycja, która prędzej czy później zwróci się z nawiązką – jeśli, rzecz jasna, wykorzystamy przekazywaną przez nie wiedzę obstawiając zakłady bukmacherskie. 

Strategie bukmacherskie można poniekąd porównać do gier komputerowych. Te darmowe, podstawowe dają nam dostęp do “wersji demo” bukmacherki. Pozwalają się cieszyć grą, ale dają dostęp tylko do skromnej części tego, co oferują zakłady bukmacherskie. Aby uzyskać dostęp do reszty “zawartości” należy wykupić “pełną wersję gry” – czyli profesjonalny podręcznik do bukmacherki. My ze swojej strony gwarantujemy, że nauka nowych, zaawansowanych strategii i taktyk sprawi, że zakłady bukmacherskie staną się jeszcze bardziej emocjonujące i umożliwią większe wygrane

Recommended Articles